Su İçerek Göbeğinizi Eritin

Göbek bölgesinde biriken yağların erimesini sağlamak için uygulanabilecek pek çok yöntem mevcuttur. Bu yöntemlerden biri de su içerek göbek eritme yöntemidir. Ancak su ile göbek eritmenin önemli noktaları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. İşte püf noktaları:

1- Sık sık soğuk su için. Soğuk su içerek vücudunuzun metabolizmasını hızlandırmış olursunuz. Yani soğuk su içtiğinizde, vücut soğuk suyu ısıtmak için çalışır enerji harcar ve bu durum da kalori kaybetmenize yardımcı olur..

2- Yemek yemeye başlamadan önce ilk olarak büyük bir bardak su için. Yaltığınız bu uygulana metabolizmanızı artıracak ve böylece vücudunuzdan toksinlerin atılmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda mideniz tamameb dolmadan yani aşırı yemek yemeden sofradan kalkmanızı sağlayacaktır.

3- Günde 8 bardak hatta elinizden gelirse daha çok su içmeye özen gösterin. Susuz kalmanız halinde vücudunuz, özellikle de yağ hücreleri, daha çok su depolar. Sulu kalarak, vücudun fazla su depolaması önlenebilir ve böylece yağ hücrelerinin boyutunun azaltılması sağlanabilir.

4- Her lokmanızın ardından su yudumlayın. Bu uygulama sizin besin alımınızı yavaşlatacak ve böylece hızlı bir şekilde yiyerek daha fazla yemek yemenize önleyecektir.

5- Nereye giderseniz gidin yanınızda her zaman su taşıyın ve gün boyunca suyunuzu sık sık yudumlayın. Bu basit şey, gün içinde can sıkıntısından atıştırmalık yiyerek fazla kalori almanızı önleyecek etkili  bir yöntemdir.
Kaynak Siteye Teşekkürler.7gunsaglik.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...